Trwa tegoroczny karnawał i być może wiele osób uczestniczyło lub wybiera się na imprezę. Następna okazja w kalendarzu, by świętować to dla wieli walentynki. Zostało do nich nieco ponad 3 tygodnie, ale warto już teraz zaplanować sposób w jaki spędzimy ten wyjątkowy dzień.

Walentynki to dzień w którym romantyczne chwile spędzają kochające się pary. W tym roku święto to przypada w niedzielę i korzystając z wolnego dnia warto zaplanować coś dla ukochanej osoby. Jeśli walentynki będą obchodzone w domu to koniecznie trzeba zadbać o romantyczny nastrój. A nic nie zapewni go lepiej niż blask świec. Świece mogą być ozdobą stołu podczas romantycznej kolacji. Świetnym pomysłem jest zafundowanie ukochanej osobie masażu w otoczeniu aromatycznych świec zapachowych. Nic tak nie potrafi zrelaksować jak ciepła kąpiel w blaski zapalonych świec. To tylko niektóre z pomysłów na wykorzystanie świeczek w walentynkowy wieczór.

Walentynki kojarzą się przede wszystkim z kolorem czerwonym. Na naszej stronie przedstawiamy bogaty wybór różnego rodzaju świec właśnie w tym kolorze. Są wśród nich klasyczne świece o różnych kształtach, jak i te o zapachu czerwonej porzeczki czy świeżego melona. Świeca, np. sojowa może być dodatkowo wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password