Lato jest porą roku, w której znaczną część czasu spędzamy na zewnątrz. Spotykamy się wtedy częściej z rodziną i przyjaciółmi, organizujemy grille albo po prostu wyjeżdżamy nad jezioro.

Niestety takim spotkaniom zawsze towarzyszą nieproszeni goście w postaci komarów. Potrafią one skutecznie uprzykrzyć życie i zepsuć nastrój. Istnieją jednak pewne sposoby, aby w naturalny sposób je odstraszyć, a przy okazji rozświetlić nieco przestrzeń i zbudować romantyczny klimat chwili. Mowa tutaj o świecach antykomarowych z ekstraktem z Citronelli. Olejek zawarty w świecy zewnętrznej ProCandle pozyskiwany jest z łodyg trawy cytrynowej, a więc jest całkowicie naturalny i bezpieczny dla organizmu. Podczas palenia, olejek ulatnia się, tworząc chmurkę odstraszającą komary, a także meszki i kleszcze.

Z badań wynika, że Citronella posiada także właściwości przeciwgrzybicze, a nawet uspokaja pobudzone zwierzęta domowe. Świece odstraszające komary warto zatem palić jak najbliżej ludzi, a najlepiej umieścić je w kilku miejscach, aby uzyskać wzmocniony efekt i nastrojowe oświetlenie.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password