Niezwykle aromatyczna zielona herbata to napój, który towarzyszy ludziom od wielu wieków. Picie tego wyjątkowego naparu zapewnia zdrowie, doskonałe samopoczucie i widocznie niweluje skutki starzenia się skóry.

Wiele osób smaku zielonej herbaty bardzo lubi jej zapach. I dla nich właśnie stworzyliśmy wyjątkowe świece o jej zapachu. Aromat zielonej herbaty ma silne właściwości odprężające oraz relaksujące. Olejki eteryczne, jakie uwalnia paląca się świeca, skutecznie uwolnią nas od stresu dnia codziennego, zapewniając niczym niezmącony spokój i harmonię. Ponadto zapach zielonej herbaty pobudza krążenie krwi w naszym ciele, dzięki czemu naczynia krwionośne ulegają wzmocnieniu.

Warto także nadmienić, iż aromat zielonej herbaty jest zapachem stosunkowo łagodnym, tak więc idealnie sprawdzi się u osób, które nie przepadają za świecami o mocnych zapachach. W naszej bogatej ofercie znaleźć można świece w różnych kształtach oraz kolorach co sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować je do każdego wnętrza oraz jego wyposażenia. To gustowna dekoracja, która sprawdzi się w każdym domu.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password