Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki kawy. Jej zapach i aromat działają na człowieka bardzo pobudzająco, ale też kojarzą się z miłymi chwilami. Z myślą o osobach, które uwielbiają zapach kawy stworzyliśmy specjalne świece zapachowe.

Kawa wykorzystywana jest w aromaterapii nie od dziś. Jej zapach doskonale wpływa nasze zmysły. Ma on przede wszystkim działanie pobudzające. Unoszący się w powietrzu aromat kawy potrafi zmobilizować nas do wstania z łóżka oraz do działania. Ale aromat kawy wielu osobom kojarzy się również z relaksem oraz miłymi chwilami. Wystarczy zamknąć oczy, by wraz z zapachem kawy przenieść się do uroczej cukierni pełnej czekolady oraz innych słodkości. Dlatego też aromat kawowy jest tak chętnie wykorzystywany w salonach SPA czy gabinetach masażu.

Dzięki naszym świecom zapachowym każdy może zrelaksować się w jej cudownym aromacie. Oferujemy ręcznie zalewane świeczki w których ścianach zatopione są ziarna prawdziwej kawy. Świeca to wspaniały pomysł na świąteczny prezent. Z pewnością będą one również prawdziwą ozdobą pomieszczenia.