Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Wszystkim zwolennikom prostoty, minimalizmu i klasycznych rozwiązań serdecznie polecamy świece rustykalne dostępne w sklepie Pro Candle.

Ich wyjątkowość sprawia, że świetnie sprawdzą się w każdym typie pomieszczeń, zarówno w domu, jak i w różnego typu lokalach. Są one dość różnorodne pod względem kolorystycznym i wielkościowym. Można zatem stworzyć z nich ciekawą kompozycję, która będzie stanowić wyróżniający się element wystroju wnętrza. Świece rustykalne pięknie prezentują się także w lokalach gastronomicznych czy też usługowych (gabinetach kosmetycznych, salonach SPA) dodając intymnego nastroju, a także w hotelach. Nadają ciepły, przytulny klimat sprzyjający relaksowi oraz dodają elegancji. Wyróżnia je niepowtarzalny wzór i delikatnie chropowata faktura. 

Jeśli zatem cenisz sobie klasykę i dobry smak to serdecznie zachęcamy do zainteresowania się ofertą świec rustykalnych. Stworzone one zostały z wydajnej parafiny, a więc można cieszyć się nimi nawet przez wiele dni. Warto również zapoznać się z pozostałą naszą ofertą. .