Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Orchidea to jeden z najpopularniejszych kwiatów znajdujących się w polskich domach. Rośliny te można cenić za wyjątkowy, elegancki wygląd, łatwość w pielęgnacji, a także długi okres kwitnienia i dużą ilość kolorów.

Nowością są natomiast świece zapachowe o aromacie orchidei oferowane przez firmę ProCandle. Zapewniają one piękny zapach, a przy tym bardzo ładnie się prezentują i pasują do różnego typu wnętrz. Świece równomiernie i długo się palą, co jest ich niewątpliwą zaletą. Ten wyjątkowy zapach doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni czy też łazience. Sprzyja od redukcji stresu, pozwala się zrelaksować, posiada działanie odprężające. Ze świecami o zapachu orchidei z powodzeniem przygotujesz domowe SPA czy spędzisz czas na romantycznej kolacji z ukochaną osobą. Warto wspomnieć, że od lat zapach orchidei używany jest jako silny afrodyzjak.

Świece o zapachu orchidei oferujemy w różnorodnych kształtach i rozmiarach. Uzupełnienie nimi wnętrza to doskonały pomysł, tym bardziej, że samodzielnie mogą tworzyć dekorację lub być tylko jej częścią.