Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Szukasz zapachu świecy, który będzie koić zmysły, a jednocześnie pobudzi Cię do działania? Takiego, który jednocześnie doskonale wpisze się w klimat jesieni oraz późniejszej zimy? W ProCandle możemy zaoferować świecę o zapachu pomarańczy, która zauroczy Cię swoim zapachem.

Należy rozpocząć od tego, że zapach pomarańczy ściśle kojarzy się z okresem jesienno-zimowym. Doskonale wpisuje się w wizję odprężających wieczorów, spędzonych pod kocem, z kubkiem kolorowej herbaty w ręku. Świece o zapachu pomarańczy mają działanie antydepresyjne, również dlatego polecane są szczególnie jesienią. Wydzielany przez nie olejek eteryczny działa odprężająco, łagodzi stres, poprawia nastrój i ułatwia zasypianie. Ponadto zapalenie takich świec w sypialni sprawi, że wypoczynek będzie efektywniejszy.

Oferowane przez ProCandle świece o zapachu pomarańczy występują w różnych wersjach, kształtach i rozmiarach. Z nimi w chwilę zmienisz charakter wnętrza oraz stworzysz przestrzeń, do której będzie chciało się wracać.