Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Świece zapachowe wysokiej jakości produkowane są z doskonałych półproduktów. Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, iż są to produkty wyjątkowe, które warto przechowywać w należyty sposób.

Warto pamiętać, że świece są niezwykle wrażliwe zarówno na temperaturę otoczenia, jak i światło słoneczne. Dlatego też najlepiej chronić je przed nadmiernym działaniem obu tych czynników. Pod wpływem światła świeca wyblaknie i z pięknego soczystego koloru niewiele zostanie. Wysoka temperatura zaś sprawi, że świeca może znacząco zmienić swój pierwotny kształt. Dlatego też najlepiej przechowywać świece z chłodnych oraz w miarę możliwości zacienionych miejscach.

Jeśli zaś narazimy świecę na zbyt dużą wilgoć, może się okazać, że będziemy mieli problem z jej zapaleniem. Natomiast aby nie wywietrzał zapach najlepiej w czasie kiedy świecy nie używamy przechowywać ją w szczelnie zamkniętym pudełku. Tak traktowana świeca będzie nam służyć w niezmienionym kształcie, kolorze i aromacie przez długi czas ciesząc nas swoim blaskiem i pięknym zapachem.