Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Świece wysokiej jakości wymagają odpowiedniego traktowania oraz przechowywania, o czym zapomina wielu z ich właścicieli. Aby świece służyły nam przez długi czas, należy bezwzględnie chronić je przed szkodliwym wpływem wysokich temperatur, ponieważ mogą one sprawić, że świeca się stopi.

Należy także nie wystawiać ich na działanie ostrego światła słonecznego, które sprawi, że świece po prostu blakną i tracą swój kolor. Warto także zwrócić uwagę na wilgoć, ponieważ jej działanie może sprawić, że świecę będzie nam później trudno zapalić. Najlepiej przechowywać świeczki w szczelnie zamkniętym pudełku w miejscu zacienionym i chłodnym. Dzięki temu nie stracą one swojego aromatu i będą w pełni bezpieczne. Tak schowane świece będą nam z powodzeniem służyć przez długi czas w niezmienionej formie, ciesząc oko oraz inne zmysły swoim wyglądem, kształtem i aromatem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą doskonałej jakości ręcznie wykonywanych świec cenionych przez klientów z całego kraju.