Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Każdy, kto choć raz w życiu przeżył romantyczny letni wieczór we dwoje w towarzystwie natrętnie brzęczących komarów, z pewnością doceni nasze wyjątkowe świece antykomarowe o zapachu citronelli.

Dzięki temu niezwykle prostemu i szybkiemu rozwiązaniu żadne letnie garden party, impreza na działce czy wieczorna kawa na balkonie nie zostanie zakłócone przez uciążliwe owady. Klienci niezwykle cenią sobie to rozwiązanie, ponieważ przynosi długotrwały efekt i sprawia, że wypoczynek na zewnątrz jest naprawdę przyjemny niezależnie od tego, czy w pobliżu znajdują się zbiorniki wodne, które przyciągają rzesze owadów. Nasze świece na komary znajdują także zastosowanie w przypadku wyjazdów pod namiot i na kemping gdzie wspólne biesiadowanie do późnych godzin nocnych nie należy przecież do rzadkości.

W każdej wakacyjnej sytuacji, gdy chcemy zapewnić sobie niczym niezmącony odpoczynek, nasze świece sprawdzą się idealnie. Polecamy je do domów, ogrodów, kempingów, namiotów oraz innych miejsc, które są podatne na letnie inwazje komarów.