Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Świece sojowe są ekologiczną odpowiedzią na zalewające nas zewsząd świece produkowane masowo. W naszej manufakturze dbamy o najwyższą jakość surowców wykorzystywanych zarówno w produkcji świec maszynowych, jak i parafinowych.

Naszą linia produktów ekologicznych wykonana jest z wosku sojowego pochodzenia naturalnego. Wszystkie nasze produkty zalewane są ręcznie. Oferujemy zarówno świece gładkie, jak i takie o strukturze rustykalnej. W naszym asortymencie znajdują się także produkty lakierowane oraz zapachowe. Na uwagę zasługuje także wykorzystywanie przez nas drewnianych knotów, które podczas spalania wydają odgłosy przypominające ogień płonący w kominku. Klienci bardzo lubią ten detal. Jednym słowem wśród naszych świec każdy znajdzie tę odpowiednią dla siebie i swoich aktualnych potrzeb.

Materiały do produkcji naszych świec dostarczają najlepsi dostawcy z całego świata. Wszystko po to, aby klient końcowy otrzymał produkt doskonałej jakości, który będzie go cieszył podczas codziennego użytkowania.