Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Zapachy w naszym życiu odgrywają wyjątkowo ważną rolę. Przywołują piękne wspomnienia, sprawiają, że na naszych twarzach pojawia się uśmiech.

Jeśli chcemy poczuć pełnię lata nawet w środku mroźnej zimy, to warto wykorzystać do tego celu nasze świece o orzeźwiającym zapachu melona. Pozwolą nam one przenieść się w marzeniach na rajską plażę, wystarczy tylko zamknąć oczy i dać się ponieść wyobraźni. Wykorzystanie naturalnych olejków zapachowych sprawia, że aromat produkowanych przez nas świec jest lekki i nie przytłacza, a jednocześnie wypełnia całe pomieszczenie.

Nasze świece melonowe są w intensywnie czerwonym kolorze, co sprawia, że mogą dodatkowo stanowić bardzo interesujący element dekoracyjny wnętrz. Będą się też wyróżniać na tle innych ozdób, nadając całej dekoracji niezwykłego dynamizmu. Jeśli zaś chodzi o kształty, to jest ich w naszej ofercie tyle, że z powodzeniem każdy wybierze ten odpowiedni dla siebie oraz jego wnętrza. Pozwól sobie na wyjątkową przyjemność i wprowadź do swojego domu te niezwykłe świece melonowe.