Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Zbliżający się nieuchronnie czas świąt Bożego Narodzenia nastraja wyjątkowo. Każdy z nas ma smaki oraz zapachy, które nieodłącznie kojarzą mu się z tymi świętami. Dla wielu będzie to zapach cynamonu, przyprawy znanej na świecie od starożytności.

Najczęściej używamy go w kuchni z racji na szeroko udowodnione naukowo właściwości lecznicze. Jednak zapach cynamonu ma w sobie coś absolutnie magicznego. Korzenny aromat sprawia, że czujemy się odprężeni i radośni. Pachnący cynamonem dom naprawdę może sprawić, że będziemy się w nim budzić z uśmiechem. Cynamon przywoływany jest także jako afrodyzjak, o czym wie stosunkowo niewiele osób. Tak więc warto wprowadzić cynamonowe świece także do naszych sypialni, aby zapewnić sobie pełen intymności nastrój oraz zmysłowy klimat.

Cynamonowe świece warto wybierać z największą rozwagą, stawiając na wysoką jakość, ponieważ tylko ona zapewni nam bezpieczne wprowadzenie ich do naszych domów. Oferowane przez nas ręcznie zalewane świece o zapachu cynamonowym to gwarancja doskonałej jakości wykonania oraz pasji, jaką wkładamy w nasze produkty, byś cieszył się nimi w wyjątkowych chwilach.