Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Aranżując wnętrze, niezależnie od jego przeznaczenia i charakteru, warto sięgnąć po idealnie skomponowane dodatki. Najprostszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem w tym zakresie są świece zapachowe o różnych kształtach.

Ich szeroki wybór znajdziesz na stronach naszego sklepu. Dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Ozdabiają półki, stoły i świeczniki, wypełniając jednocześnie wnętrza ciepłym blaskiem płomienia oraz ulubionym aromatem. Proponujemy świece w kształcie kul, walców, sześcianów i prostopadłościanów, dostępne zarówno w pojemnikach ceramicznych jak i bez. Dla klientów o nietypowych gustach, sugerujemy świece w kształcie snopka zboża czy bukietu róż. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie także świece o niejednorodnej strukturze wykończenia, lakierowane i aromatyzowane ekskluzywnymi liniami perfum.

Baw się kolorem, formą i kształtem, komponuj zestawy świec, ustawiane na ozdobnych paterach i co chwilę wprowadzaj odświeżający element wyposażenia, by wnętrza w których przebywasz, stale cieszyły Twoje oczy.